Katalog firm » BAZY, SZKOŁY I CENTRA

Centrum Nurkowe

Centrum Nurkowe "NURKERSI" powstało z myśla o obecnych i przyszłych nurkach, żeby dać wszystkim możliwość poznania piękna podwodnego świata zarówno w Polsce, jak i za granica. Jesteśmy po to żeby spełniać marzenia. W nowych nurkach chcemy zaszczepić nasza pasję jaka jest nurkowanie a wszystkim, którzy już sa nurkami dać możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności oraz wiedzy nurkowej na profesjonalnym poziomie.

Założycielem "NURKERSÓW" jest Sebastian Głowacki „Sebek”, - instruktor Padi #307154, największej na świecie Federacji Nurkowej. Około 70 % wszystkich ludzi nurkujących na świecie jest wyszkolonych właśnie przez tą Federację. W każdym miejscu na ziemi standardy szkoleniowe Padi są takie same i to właśnie powoduje, że nurkowanie w naszym systemie jest bezpieczne do tego stopnia, że już 10-cio latkowie mogą rozpocząć swoją podwodną przygodę.
Z nami nauczysz się nurkować od podstaw a także poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności nurkowe.

Prowadzimy kursy na wszystkich szczeblach nurkowania, począwszy od podstawowego OWD do pierwszego stopnia zawodowego jakim jest DIVEMASTER .
Poza kursami nurkowymi prowadzimy także kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Organizujemy wspaniałe i niezapomniane wyjazdy nurkowe zarówno w Polsce jak i za granicą. Prócz kursów oferujemy Państwu szeroki asortyment sprzętu nurkowego, ubezpieczenia DAN (DIVERS ALERT NETWORK), wypożyczalnie sprzętu, serwis a także ładowanie butli powietrzem, Nitroxem i Trimixem.
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na wszelkie Państwa pytania i jest do Państwa dyspozycji na miejscu 6 dni w tygodniu lub pod telefonem od godziny 10:00 do godziny 20:00 7 dni w tygodniu

Adres: 91-004 Łódź, Lutomierska 14
E-mail: biuro@nurkersi.pl
WWW: www.nurkersi.pl
Telefon: +48 501 568 665
Region: łódzkie
Dodano: 22-08-2013
Odsłon: 1314

Centrum Nurkowe

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Nuras.info

 
Generowanie strony [s]: 0.0275