Katalog firm » BAZY, SZKOŁY I CENTRA

Nurkowanie Hurghada - Polska Baza Nurkowa

Nasza baza nurkowa dziala w miejscowosci Hurghada, Egipt.

Miejsca nurkowe wokół miasta Hurghada dobieramy w taki sposób, aby zadowolić zarówno początkujących, jak i nurków zaawansowanych (nurkowanie na wrakach, nurkowanie w dryfcie, deep dive, oraz nurkowanie w jaskiniach) Dbamy o to, by profesjonalni nurkowie mogli uzyc swoich umiejetnosci i nabyc jeszcze wiecej doswiadczenia a takze by zarazic nurkowaniem amatorow.

Prowadzimy kursy CMAS i PADI zgodnie ze standardami i zachowaniem zasad bezpieczenstwa.

Wszelki sprzęt jakim dysponujemy : jackety i pianki firmy Aqualung, regulatory firmy Scubapro, maski nurkowe firmy Sea Sub można wypożyczyć i korzystać z niego podczas nurkowania. Posiadamy butle aluminiowe 12 l. Oferujemy także możliwość zakupienia podwodnych zdjec i filmów.

Nasz dzien nurkowy wyglada mniej wiecej tak, ze spotykamy sie pod hotelem ok godz.8.00, transfer na łódź, płyniemy na rafę i zaliczamy pierwsze nurkowanie. Ok 13 lunch, godzina relaksu, łódz zmienia rafę, kolejne- drugie nurkowanie. Doplywamy do portu w godzinach 16-17 – i transfer do hotelu.

A gdy zajdzie slonce pokażemy Państwu miejsca w Hurghadzie gdzie można zapalić shiszę, posłuchać muzyki na żywo. Postaramy się również odpowiedzieć na wasze pytania i podzielić się panującą tutaj atmosferą, klimatem i urokiem nurkowania w Hurghadzie. Zapraszamy!

Adres: 84515 Hurghada, St El Bahr
E-mail: nurkowaniehurghada@yahoo.com
WWW: www.nurkowaniehurghada.pl
Telefon: 0020.11.55.68.80.14
Region: Egipt
Dodano: 09-12-2015
Odsłon: 13272

Nurkowanie Hurghada - Polska Baza Nurkowa

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Nuras.info

 
Generowanie strony [s]: 0.0234